"Deivės pasaulis"

Adresas: Spalvotoji palėpė, Varpo g. 21, Kaunas
Tel.:+37037 335424
Mob.:+370 686 04860
El. paštas: info@deivespasaulis.lt
Internetinis adresas: http://www.deivespasaulis.lt
Aprašymas:Dailės terapija, Meditacija, NLP, Asmeninė psichoterapija, Grupinė psichoterapija, Konsteliacijos, Aromaterapija, Reiki, AuraSoma
Nuolaida: 0 %

„Deivės pasaulis“ – tai asmenybės ugdymo, kūrybiškumo lavinimo, meditacijos, dvasinio tobulėjimo ir psichologinio konsultavimo centras.

Kviečiame į paskaitas, seminarus ir individualias konsultacijas. Prisijunkite prie „dvasios aristokratų“ bendrijos, išmokite Reiki ir Karuna Reiki, susipažinkite su Aura-Soma ir aromaterapija, archetipų mokslu ir mitologija. Išbandykite naujausius psichologinius metodus: šeimos konsteliacijas, emocinės laisvės technikas, pasimėgaukite „Sielos koliažu“! Trumpai tariant, mokome meistriškumo būnant žmogumi. Švęskime gyvenimą kartu!

Kategorijos: Aromaterapija; Asmeninė psichoterapija; AuraSoma; Biologinių išteklių terapijos; Dailės terapija; EFT; Grupinė psichoterapija; Konsteliacijos; Kūrybos terapijos; Meditacija; Neuro-emocinės technikos; Paslaugos; Psichologija ir psichoterapija; Reiki; Rytų gydymo sistemos; Saviugda; Sveikata; Šviesos, garso terapijos. Įrašo nuoroda.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)